2018 Yılı Yabancılar için Sağlık Sigortası

2018 Yılı Yabancılar için Sağlık Sigortası

Sigorta Piyasasın da Hizmet veren Sigorta şirketleri, Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası pazarından pay alabilmek için rekabetlerini sürdürmektedirler. Yılın belli zamanlarında sigorta şirketleri, yabancılar için üretim yaptıkları sağlık sigortası fiyatlarında indirime gitmektedirler. 2017 Yılı ocak ayı itibariye Sağlık sigorta fiyatlarında yine indirimler oldu.

Yeni indirimlerle birlikte yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatlarında belli yaşlarda çok uygun indirimler başlamıştır.

Sigorta Firmaları özellikle bazı yaş gruplarında fiyatları çok makul seviyelere çektiler. Ancak yaş itibariyle yaşı fazla olan yabancılarda fiyatlar hala yüksek seviyelerdedir.

Bu durumlardan da anlaşılacağı gibi kime ne kadar fiyat çıktığını cinsiyet ve yaş belirleyici olmaktadır. Her Sigorta firmasının yaş ve cinsiyetlere göre değişen tekliflerini öğrenmek için Acenteliğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatları bizden takip edebilir poliçenizi yaptırabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklik oldukça web sitelerimiz vasıtasıyla fiyatlarla ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yabancılar için Salık sigortası poliçenizi, Mutlaka Tam yetkili sigorta acentelerinden yaptırmaya özen gösterin. Tam Yetkili Sigorta Acenteniz 7 gün 24 Saat size Hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Poliçesinde;

Yetkili Sigorta Acenteliğimizden temin edeceğiniz tüm Yabancı Sağlık Sigortası Poliçelerinde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat