2018 YILI zorunlu trafik sigortası fiyatları

2018 YILI zorunlu trafik sigortası fiyatları

Zorunlu Trafik sigortası yasalarla yaptırılması zorunlu tutulan bir sigortadır. Yaptırılmaması durumunda para cezasının dışında araç trafikten men edilip otoparka çekilmektedir. Zorunlu Trafik sigortasının zorunlu olmasının dışında araç sahibinin bütçesini koruyucu özelliği vardır. Bu nedenle Zorunlu trafik sigortanızı mutlaka yaptırın. Trafik sigortanızı yaptıracağınız tek yer Tam yetkili sigorta acenteleridir. Çünkü herhangi bir trafik kazasında siz suçlu olsanız da zarar göre karşı tarafın ve 3. kişilerin zararlarını öder. Trafik sigortasının limit ve teminatları standarttır, sadece sigorta şirketleri arasında fiyatlar değişkenlik gösterir.

2018 Zorunlu Trafik sigortası fiyatlarını değiştiren kriterleri “2018 Trafik Sigortası Fiyatları” makalemizden öğrenebilirsiniz. Zorunlu Trafik sigortası satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Zorunlu Trafik Sigortanızı riski beklemeden yaptırın, kayıplarınız olmasın ve zarara uğramayın. En uygun Zorunlu Trafik sigorta fiyatlarına iletişim bölümünden yetkili arkadaşlarımıza danışarak bilgi alabilirsiniz.

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat