Yabancılar için sağlık

Yabancılar için sağlık

Yabancılar için sağlık sigortası yaptırmak artık çok kolay. Hemen web sitemiz üzerinden iletişime geçerek sigorta danışmanı arkadaşlarımızın yardımı ile sağlık sigortası poliçenizi satın alabilirsiniz. Yabancılar için sağlık poliçesi hem yatarak hem de ayakta tedavileri karşılamaktadır. Sağlığınız için mutlaka yabancılar için sağlık sigortanız yaptırın. Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları için iletişim adresimizden hemen bize ulaşın.

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Poliçesinde;

Yetkili Sigorta Acenteliğimizden temin edeceğiniz tüm Yabancı Sağlık Sigortası Poliçelerinde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat